Всеукраїнська волонтерська акція «Видавництва Анетти Антоненко»

У Миколаєві була анонсована Всеукраїнська акція «Озвучимо книжки для незрячих»


Dsc 0369
16 лист.

У Миколаєві була анонсована Всеукраїнська акція «Озвучимо книжки для незрячих»

16 листопада в обласній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулася прес-конференція за участю директора «Видавництва Анетти Антоненко», під час якої було презентовано Всеукраїнську акцію «Озвучимо книжки для незрячих» та представлено умови участі для майбутніх партнерів-волонтерів. Про це повідомили в бібліотеці.

Участь у зустрічі взяли представники місцевих ЗМІ, працівники музейних установ, бібліотек, театрів та Миколаївського учбово-виробничого підприємства Української спілки сліпих.

Анетта Антоненко анонсувала благодійний проект та відмітила, що основною метою заходу є пошук та залучення організацій, фізичних осіб і волонтерів у місті Миколаєві з подальшим отриманням ними авторських прав для запису книжок для людей із вадами зору. Сьогодні у роботі 34 книжки, і приємним є той факт, що видавництва, волонтери та бажаючі з багатьох міст країни із задоволенням підключаються до участі в акції. Озвучені книжки записуються на носії інформації (флеш-накопичувачі) та передаються до спеціалізованих бібліотек для сліпих по всій території України. Серед письменників, що звучатимуть в аудіокнигах, – Любко Дереш, Остап Дроздов, Євгенія Кононенко, Ісабель Альєнде, Ерік-Емануель Шмітт, Кларисе Ліспектор, Ясміна Реза та інші.

Координатор акції Олена Бікоєва повідомила, що у середньому запис книжки обсягом у 200 сторінок записують 20 годин. Вона відмітила, що волонтерський проект можна визначити коротким реченням: «Тим –  потрібно, ті – дають» та закликала присутніх приєднатися до благодійної справи.

Джерело: https://svidok.info

Більш детально про умови акції можна дізнатися на сайтах https://anetta-publishers.com/pages/Regional%20Action та у групі Facebook 

https://www.facebook.com/groups/knyzhky.nezryachy/.

Нагадаємо, раніше в Миколаєві була презентована аудіокнига Ангеліни Кріхелі "Как котенок правду искал" .